1. Anasayfa
  2. AskerOL Blog

Doğan S Nasıl Araba?

Doğan S Nasıl Araba?
0

Günümüz şartları içinde araç rekabet piyasası kızışmış durumdadır. Bu da kişilerin araç sahibi olmalarında büyük sorunlara sebep olmaktadır. Önceden araç sayısı sayılı ile son dönemlerde araç sayıları takip edilemeyecek kadar fazla olmuştur. Bu insanları kararsız kalmalarına veya araştırma yapmadan araç sahibi olmadıklarını göstermektedir.

Son dönemli çıkan araçların konforlu, rahat, olmasının yanı sıra bazı dezavantajları da yer almaktadır. Bunlardan bazıları eski model araçların gerek bakım, vergi, parça fiyatlandırması diğer son dönem çıkan araçlara göre daha ekonomik ve parçalarına daha çabuk ulaşılabilir kılmaktadır. Doğan, Şahin, Kartal, Toros, Vosvos gibi araçların diğer üst model araçlara göre talep edilmesinin bir başka sebebi ise tüm servisler tarafından kolay bir şekilde kabul görülmesidir.

Doğan S Neden Almalıyım?

Doğan S bilindiği üzere herkesin zamanında merakla baktığı ve alabileceğin sayılı arabalardan biriydi. Gerek kasa yapısı, parça ulaşılabilirliği, bakım kolaylığı, vergi avantajı gibi faktörler talepte bulunulmasını sağlamaktadır. Bu avantajların yanı sıra dezavantajları da yer almaktadır. Gerek konfor akıllı gösterge, yakıt gibi yeni model araçlar ile farkları bulunmaktadır. Ama önemli olan kişinin ne istediği ihtiyacına karşılıklı olarak neye sahip olması gerektiğidir. Onun için Doğan S marka araba bazı düşük bütçeli olsun klasik araç sevenler açısından vazgeçilmez bir araç olarak yer almaktadır.

Doğan S Hakkında Bilgi?

Piyasada geçen Doğan S marka araçlar bütçe ile aynı doğrultuda talep görmektedir. Önemli olan bir arabaya sahip olmanın yanı sıra o araç gerekli ihtiyaçlarını da bilmek gerekmektedir. Çoğu kişi bunun için araç basit arızası olması halinde servislere yüklü miktarda bedeller vermektedir. Doğan S aracınız var ise en azından o araç ile ilgili motor ve teknik aksam hakkında bilgisi sahibi olmak çok önemlidir. Çünkü araç yolda kalması halinde aracın talebine karşılık verecek bazı teknik bilgilere cevap verilmesi gerekebilir. Bu durum da DOĞAN S marka araçların yeni sistem araçlara göre gerek çalışma mantığı gerek tüm bağlantıları daha basit olarak yer almaktadır.

Eski araçlarda hidrolik direksiyon yağı, ABS fren sistemi, elektronik kapı cam gibi özellikleri olmadığından daha az uğraş gerektirmektedir. Yeni bir aracın bakım maliyet fiyatları çok yüksek meblağlar tutmaktadır. Doğan S marka araçlarda araç yılından dolayı yeni sahip olanlar için kasko yaptırmak gibi işlemlerde yapılmamaktadır. Çünkü kasko yapan şirketler bazı kriterleri yer almaktadır. Bunlar ise araç model yılı araç fiyatı, gibi bazı denklemlere dikkat etmektedir.

Doğan S Dezavantajı Nelerdir?

Doğan S Marka araçların en büyük dezavantajı ise araçlarında klima bulunmamasıdır. Fakat bu da normal olarak yaklaşılmaktadır. Sebebi ise özellik demek maliyet demek, bu da kişilerin gerek araç sahibi olurken gerek bakım yaptırırken ekstra maliyet anlamına gelmektedir.

İlginizi Çekebilir
araç bakımı

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.